16

Re: Jak často se doplňuje zboží

Koncem srpna novinky od Prima Marketing Inc. 
Malá ukázka očekávaného zboží : So Cute  Collection - papíry  PunBB bbcode test

razítka  PunBB bbcode test

Jack and Jill Collection - papíry  PunBB bbcode test

razítka PunBB bbcode test

Road Trip Collection - papíry PunBB bbcode test

razítka PunBB bbcode test

Přeji hezký zbytek prázdnin. http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Sport_et_loisirs/3d-plongeon-piscine.gif

Přeji příjemné chvíle při tvorbě Vašich projektů.
wink smile

17

Re: Jak často se doplňuje zboží

Scrapbook - jiné fotoalbum

Od dnešního dne máme  v prodeji první českou knížku o scrapbooku. Pokud máte o knížku zájem najdete  ji v sekci    Literatura - tisk

Přeji příjemné chvíle při tvorbě Vašich projektů.
wink smile

18

Re: Jak často se doplňuje zboží

PRVNÍ ČESKÁ KNÍŽKA O SCRAPBOOKU
Dne 6.4.2010 byla vydána  první česká knížka o scrapbooku.V brzké době bude i v naší nabídce. Autorka , je  velice šikovná a talentovaná scrapbookářka , která chce , aby se scrapbook stal dostupným i pro ty , kteří  rádi tvoří a chtějí poznávat nové , ale neovládají tak dokonale cizí jazyk , aby si mohli přečíst zahraniční literaturu .Knížka je především pro začátečníky a pro ty , kteří se chtějí o scrapbooku něco dovědět. Pokud chcete vědět , jak taková knížka vzniká a případně by ste měli zájem o její zakoupení , ještě za akční cenu navštivte tyto stránky. Knížka byla napsána a zhotovena tak , aby  nabídla nejen základní a zároveň důležité i formace , ale i něco navíc.

Naposledy upravil: Danča (2010-04-08 09:18:10)

Přeji příjemné chvíle při tvorbě Vašich projektů.
wink smile

19

Re: Jak často se doplňuje zboží

Co nového můžete očekávat v nejbližších cca. 5ti dnech .Budou přidány embossovací prášky  a protože se blíží Vánoce  , tak většina z nás se snaží o vytvoření originálního přáníčka , proto jsme  do nabídky zařadili pero s průhledným pomalu schnoucím inkoustem pro embossování - Versa Marker- Pen-Tsukineko .
wink TIP : své přání napíšete tímto perem , posypete embossovacím  práškem a roztavíte. Vaše přání tím získá na originalitě .Můžete použít i více barev embossovacích prášků.
Pro více barevný nápis napsaný perem Versa Marker, postupujeme takto  : perem Versa Marker napíšeme text ,embossovací prášek vezmeme mezi prsty (jako když solíme )a budeme  ,,solit“ vybranou barvu emboss. prášku na požadované místo v napsaném textu, potom vezmeme jinou barvu emboss. prášku  a postupujeme stejným způsobem (můžeme použít libovolné množství barev) , přebytečný prášek sesypeme a přilepený prášek zahřejeme tak,aby se roztavil a spekl dohromady. Doporučení:stačí sypat malé množství prášků a pracovat na ploše ,která je odolná vysoké teplotě (360°C).
Další novinkou bude Fun Flock .Fun Flock je zdobící prášek , který lepíme lepidlem nebo na lepící  film. Přidávám odkaz na ukázky   http://www.youtube.com/watch?v=jPt-Gsmm--A     http://www.youtube.com/watch?v=tROzNYT_XyU          http://www.youtube.com/watch?v=AYB6Gw1xywE      Sama jsem ho se synem  vyzkoušela a opravdu výsledek  vypadá moc  hezky. Povrch je jako ze semiše. V nabídce bude několik barev a co je velice zajímavé ,   prášky se dají vzájemně míchat a tím  vznikají neomezené barevné možnosti , přidáním třpytek dosáhneme blyštivého vzhledu.

V dalších cca .10ti dnech budou  doplněny embossovací pistole ,které jsou pro pohodlné embossování  nezbytné. Dále doplníme a rozšíříme nabídku razítkovacích pigmentových barev a nově přidáme raz. barvy StaZon , které jsou pro všechny povrchy (papír ,plast , dřevo , keramiku atd.)
Strukturované jednobarevné čtvrtky jsou stále ve větší oblibě , proto budou nově přidány čtvrtky s ,,tečkovanou“ strukturou od  Bazzill Basic Paper.

Naposledy upravil: Danča (2009-11-15 11:55:51)

Přeji příjemné chvíle při tvorbě Vašich projektů.
wink smile

20

Téma: Jak často se doplňuje zboží

Zboží doplňujeme průběžně  a o novém zboží informujeme na stránkách eshopu a registrované zákazníky emailem.

Naposledy upravil: Danča (2009-10-11 08:47:21)

Přeji příjemné chvíle při tvorbě Vašich projektů.
wink smile