1

Re: Obchod

Ahoj Klárko, moc děkuji za pochvalu a jsem ráda, že shop se líbí a je příjemnější na obsluhu. Od zákazníků jsem již pochvalné emaily obdržela, za které děkuji a mám z nich velkou radost. Ty jsi, ale první, která vyjádřila svůj názor veřejně. Možná to je tím, že do fóra je nutné se zaregistrovat a přihlásit pro napsání příspěvků. Je opravdu ještě dost věcí, které chci/chceme aby shop obsahoval, mimo jiného i ,,přímou" komunikaci wink, ale bohužel trvá to déle než jsem očekávala.
Velice ocením, pokud budou nějaké připomínky, nebo nápady pro zlepšení eshopu. Jak jsem již, ale psala, seznam věcí, které se postupně budou aplikovat je hóóódně dlouhý, takže prosím o strpení. Touto cestou bych vám všem chtěla moc poděkovat za Vaši schovívavost a trpělivost, kterou jste projevili a stále projevujete při vašich nákupech. Jste opravdu bezvadní zákazníci a za to jménem ScrapArtu DĚKUJI!!! PunBB bbcode test

....ať neudělám botku? až budu chtít odeslat tak předpokládám, že pak funguje jako při odesílání objednávky......
Ano, pro ukončení konsolidací  klikneš na ,,Vytvořit konsolidační objednávku" .

Přeji příjemné chvíle při tvorbě Vašich projektů.
wink smile

2

Téma: Obchod

Klára napsal:

Dani tak nevím kde to napsat, tak jsem si vybrala, že to oživím v tomto vláknu.

Musím někde vyslovit pochvalu, za promakaný obchůdek, je to super, chvilinku mi trvalo, než se zorientuji a teď už můžu nahlas říct, že se mi to moc líbí, nejvíce oceňuji náhledy při konsolidaci .... protože při konsolidačních objednávkách jsem za těch pár dní už pak nevěděla co jsem si to vlastně vzala :-) a na co se můžu těšit, takže moc se mi líbí, že je proklikávací a takto přehledná.
Zároveň ujišťující dotaz, když budu chtít přiřadit další konsolidaci, tak si jí zase jen tak odkliknu a posunu k té mé předchozí??ať neudělám botku? až budu chtít odeslat tak předpokládám, že pak funguje jako při odesílání objednávky.

Velká pochvala vím, kolik tě to stálo nervů, když to na počátku roku přestalo fungovat a že jsi to rozjížděla v poklusu, ale myslím si, že se ti to opravdu povedlo - novým logem počínaje a promyšleným systémem konsolidace atd konče. :-)