1

Re: Podzimní sraz 2011 v Liberci

Pro ty, které ještě váhají (POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA) a pro ty, které se nemohou již dočkat, program srazíku v Liberci.
Setkáme se v PÁTEK 4.11.2011 v hotelu Orion. V odkazu http://www.hotel-orion-liberec.com/ najdete, kde se hotel nachází. Pokud budete mít další dotazy, ptejte se!!! agata33@seznam.cz
Chtěla bych vás, které jste se přihlásily, požádat o zaslání zálohy na materiál. Pokryje to vše co budeme potřebovat pro víkendové tvoření. Bude to 250 Kč a prosím o zaslání na č.ú. 2000153647/2010 a do poznámky prosím uveďte jméno a příjmení.

PÁTEK  4.11.2011
Příjezd do 17. hodiny, ubytování, přivítání, rozdáme balíčky s materiálem.

Večeře
Malé ukázky a přípravné práce pro sobotní tvoření - budeme dekorovat knoflíky tak, aby odpovídaly danému projektu, ukážeme si práci s propisoty, šití papíru, embossování...
Volná zábava 

SOBOTA   5.11.2011
Snídaně
Vybarvování razítkovaných motivů (akvarelové pastelky, distress inkousty, práce s vodním štětcem), resist techniky (emboss resist, watermark resist, dabber resist) práce se strojkem Big Shot (novinka od Hero Arts - sady razítek, vyřezávacích šablon a embossovacích kapes), dekorování papíru (alkoholové inkousty, pigmentové prášky Perfect Pearls), distress inkousty (vícebarevné razítkování, inkousty + Big Shot, distress stains)

Oběd

Páteční a sobotní dopolední tvoření bude směřovat k hlavnímu sobotnímu odpolednímu programu a to je výroba cestovatelského deníku. Vše co jste si vyrobili, nyní použijete. Deník si můžete již na místě doplnit fotkami, které si přinesete sebou. Kdo je mít nebude může doplnit až přijde čas cestování  )
Pokud někdo bude chtít tvořit pouze stránku, vůbec to není problém, přibalte jen vhodné fotky. V balíčku bude vše potřebné.

Večeře

Dokončení deníků a Danča nám předvede jejich vázání pomocí strojku Zutter a kdo již bude mít vyrobený deník, bude mít možnost svázání.
Volná zábava 

NEDĚLE  6.11.2011
Snídaně

Challenge - ze stejného startovacího základu vyrobíme několik variant vánočních přání. Abychom si trochu zasoutěžily, tak budeme hlasovat o nejlepší přání a to bude odměněno

Oběd

Rozloučení a odjezd domů, popřípadě se už můžete začít těšit na nějaký další sraz 

Pokud budete mít pocit, že musíte místo tvoření vyrazit do přírody, máte možnost, hotel je obklopen lesem . Budeme mít nádherný výhled na Ještěd!

Přeji příjemné chvíle při tvorbě Vašich projektů.
wink smile

2

Téma: Podzimní sraz 2011 v Liberci

I když se o tomto podzimním scrapbookovém srazu  hovoří na jiném diskusním fóru, vkládám (okopírované) informace i sem, aby se o něm dovědělo více tvořivých lidiček, kteří stejně jako já, nestíhají číst a procházet všechna fóra.
Milé ženy, kolegyně, děvčata, scrapařky  ,
jarní scrapsraz byl úžasný, dle ohlasů se to všem líbilo, proto jsem se některých z vás zeptala, co byste říkaly na podzimní sraz v Liberci a dotázané nebyly proti, takže teď otázka pro všechny: Chtěly byste podzimní sraz v Hotelu Orion http://www.hotel-orion-liberec.com/ kousek od Liberce? Poptala jsem termín 5. - 6.11.2011, ale to je samozřejmě na domluvě. Ceny se mi zdají příznivé :

Cena ubytování se snídaní 270,-Kč/1os/1den
Oběd 100,-Kč / 1 osoba, polévka, hlavní jídlo
Večeře 100,-Kč/ 1 osoba, polévka, hlavní jídlo
Lze domluvit, že místo polévky bude předkrm nebo dezert.
Výběr ze dvou hlavních jídel. Společenské místnosti nám poskytnou zdarma.

Zdravím všechny po prázdninách
Uteklo to jako voda a pomalu se blíží termín, kdy se můžeme setkat. Chtěla bych vás poprosit, kdo máte zájem zúčastnit se, napište mi prosím na email agata33@seznam.cz , abych mohla dát dohromady seznam a doladíme podrobnosti. Termín a místo platí  Děkuji a těším se na vás!!! 

Hotel je úžasný PunBB bbcode test PunBB bbcode test pro více se podívejte tady .
Na posledních srazech jsem nebyla a o to víc se těším. Ráda uvidím ,,staré" známé a poznám nové, těším se  na atmosféru, která je vždy úžasná a... Fakt se nemohu dočkat.  Ještě rychle přichystat penízky na zálohu, která se bude vybírat, penízky na útratu, sbalit nějaké oblečení, dobrou náladu (tu mám vždy, když jedu relaxovat) a mohla bych vyrazit již nyní.  Abych nezapomněla, tentokrát si přijdou na své i ty, které mají rády cardmaking.  Pokud se chcete zúčastnit, tak co nejdříve napište na email  agata33@seznam.cz. i když vám bude připadat, že času je dost, opak je pravdou.

Přeji příjemné chvíle při tvorbě Vašich projektů.
wink smile