1

Re: Ribbon Ring

Ja doufam, ze ano, ja jsem se v tech svych stuhach konecne vyznala az pote, co jsem je povesila...je to prehledne a snadneji se vybira "ta prava" :-) ...kolikrat se mi fakt nechtelo ani prohrabavat vsechny ty krabice, takze kdyz jsem hned nahore nevidela vhodnou stuhu, radeji jsem nepouzila zadnou:-)
Akorat jsem zjistila, ze na nektere stuhy bych potrebovala sirsi karticky, zatim jsem to vyresila "nahradami" z kartonu, ale doufam, ze casem bude k dispozici i vetsi rozmer:-)
... a zde jsem vyfotila mou "urodicku":-)
http://galerie.scrap-art.cz/displayimag … play_media

Naposledy upravil: Jeanny (2011-07-10 13:38:02)

2

Jeanny, to je skvělá zpráva. PunBB bbcode test PunBB bbcode test PunBB bbcode test Děkuji a doufám, že tento způsob skladování stuh bude vyhovovat i ostatním.

Přeji příjemné chvíle při tvorbě Vašich projektů.
wink smile

3

Supeeeeer...tak jsem se konečně dočkala něčeho, co mi tu moji hromadu stuh dokáže usměrnit:-)) Jsem ráda, že už nemusím rozmotávat ta klubka...ač jsem se snažila, tak prostě v krabici při věčném hledání "té pravé" nešel trvale udržet pořádek:-) Teď jsem naprosto SPOKOJENÁ !!! :-)

4

Klárko, vím , že když člověk scrapuje ( i jinak tvoří), tak žádný byt nebo dům  není dostatečně velký, ale takto ,,seskupené" stuhy můžeš jednoduše zavěsit třeba na dveře skříně (na vnitřní část přidělat/přišroubovat/přilepit háček/y). Stuhy nezaberou místo (mám vyzkoušeno) a jsou chráněny před prachem. Další možnost, je kroužky zavěsit na tyčku u ramínka, celé vložit do pytle na oděvy (aby se na ně neprášilo) a pověsit , třeba na dveře do ...., nebo zavěsit na boční stranu skříně.... Moc se mi tento systém  líbí a vyhovuje i proto, že mám o stuhách přehled, nezabere místo, snadná manipulace a hlavně mám pořádek i když ve stuhách začne ,,úřadovat" Sebi a ten opravdu dovede moc roll.

wink smile

5

Mě se tento způsob neskutečně moc líbí...už po ní dlouho pokukuju....ale pořád hledám místo kam bych to upíchla....teda kam zavěsila....Jinak je fajn, že se dají sehnat už i tady u nás...:-)

6

Téma: Ribbon Ring

Před více jak dvěma lety, jsem v USA objevila skvělý nápad pro uskladnění stuh - Ribbon Ring  (patent v USA).
Kamarádka , která tam žije, mi tehdy přivezla vzorek , o který jsem vzápětí byla ,,obrána“ jinou kamarádkou, která šije a má veliké množství stuh, ve kterých byl neskutečný chaos.... Nedávno mě oslovila zákaznice , zda bych jí mohla poradit, jak přehledně a hlavně jednoduše uskladňovat stuhy, protože krabice , krabičky, sklenice atd. ji nevyhovují.... Jak jsme si povídaly, vzpomněla jsem si na Ribbon Ring  a vyhledala ukázky uskladnění stuh. Zákaznici se to moc líbilo a byla nadšená jednoduchostí a snadnou manipulací. Proto jsme se rozhodli, že

Ribbon Ring

zařadíme do naší nabídky. Ukázka tady a tady.  Rádi bychom znali i vaše názory.

PunBB bbcode test

Naposledy upravil: Danča (2011-06-01 12:01:01)

wink smile